102 LDSH "AZYMUT"

102 Lęborska Drużyna Starszoharcerska "AZYMUT"

drużynowa: dh. Edyta Cegłowska, e-mail: edziaaa96@gmail.com

teren działania: Lębork

nasza strona www

e-mail: 102ldsh.lebork@zhp.net.pl

Pewien druh zwany dalej Lokiem lub Gwizdkiem wraz z pewną druhną zwaną dalej Rudą lub Wiewiórą, spożywając pyszny bigos, nie widząc pola dalszego swojego rozwoju harcerskiego w byłej drużynie wpadli na pomysł założenia nowej drużyny starszoharcerskiej. Wszystko to wydarzyło się mniej więcej w połowie lipca. Spokojnie mijały wakacje, a plan założenia nowej drużyny realizował się prawie samoistnie. 17 września 1998r. rozkazem Komendanta Hufca L.10/98 powołano do życia 102 Drużynę Starszoharcerską. Na jej czele stanął pomysłodawca phm. Piotr Gliszczyński.

Tak było na początku . Od tamtego czasu minęło już wiele czasu. Drużyna zrzesza głównie młodzież gimnazjalną, ale jest również otwarta na innych zainteresowanych stawienia czoła harcerskiej przygodzie. Drużyna stawia na rozwój zainteresowań , czynna turystykę oraz dobrą zabawę. Baw się razem z nami , poznaj wielu nowych ciekawych ludzi , poznaj wiele ciekawych miejsc !

Jeśli jesteś zainteresowany przyjdź w piątek o godz. 17.00 !!

Środa, 16 września 2015 godz. 09:39 | Hufiec Lębork | Odsłony: 979