I Złaz Kursu Zastępowych „Pionierzy Przyszłości”

I Złaz Kursu Zastępowych „Pionierzy Przyszłości”

Środa, 18 kwietnia 2018 godz. 20:19 | Hufiec Lębork | 31

W ostatni weekend odbył się I złaz Kursu Zastępowych "Pionierzy Przyszłości", w którym uczestniczyło 23 druhen i druhów z 7 różnych jednostek.
Podpisanie Projektu "Otwieramy Horyzonty"

Podpisanie Projektu "Otwieramy Horyzonty"

Wtorek, 17 kwietnia 2018 godz. 23:17 | Hufiec Lębork | 10

W ostatni czwartek został podpisany m.in. lęborski projekt „Otwieramy horyzonty!” przez marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struk i wicemarszałka Wiesława Byczkowskiego w ramach dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

IV Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Ogień Braterstwo Wędrówka”

IV Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Ogień Braterstwo Wędrówka”

Wtorek, 10 kwietnia 2018 godz. 16:56 | Hufiec Lębork | 21

Nadszedł czas podsumowań. Za nami już IV Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Ogień Braterstwo Wędrówka” organizowany przez HO Alicję Kisielewską, pwd. Filipa Salamona oraz 10 Łebską Drużynę Starszoharcerską „Leśni Łowcy”.

Kalendarz Wydarzeń

Kalendarz Wydarzeń

Niedziela, 1 kwietnia 2018 godz. 21:41 | Hufiec Lębork | 67

W celu lepszej komunikacji został utworzony kalendarz wydarzeń hufcowych oraz innych wybranych wydarzeń.
Trasa II Rajdu Rodło

Trasa II Rajdu Rodło

Piątek, 30 marca 2018 godz. 17:16 | Hufiec Lębork | 37

Zapraszamy na Trasę II Rajdu Rodło!

Trasa jest przeznaczona dla harcerzy starszych. Startujemy 25 maja w Pucku, kończymy 27 maja w Gdyni.

Najnowsze zdjęcia