"Zabawa na MAXA" klasy 1-3

Program „Zabawa na MAXA” dla klas 1-3

Oferta skierowana jest dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Naszym celem jest zintegrowanie klasy oraz dobra zabawa na świeżym powietrzu. Zajęcia animacyjne prowadzone są przez doświadczoną kadrę animatorów. Program „zabawa na MAXA” rozpoczyna się od zabaw integracyjnych nad morzem. Podczas spaceru na plażę dzieci otrzymują barwy „leśnych ludzi”. Następnie wszystkich czeka spora dawka adrenaliny na ściance wspinaczkowej. Oprócz tego strzelają z łuku oraz biorą udział w konkurencjach sportowych (np. bieg drużynowy na nartach wieloosobowych, tor przeszkód na skrzynkach). Dodatkowo na koniec każde dziecko otrzymuje kiełbaskę z grilla oraz soczek. Szacowany czas trwania programu to 3-4 h.

Cennik

Program „Zabawa na MAXA” z kiełbaską oraz z soczkiem do 20 osób:       30 zł

Program „Zabawa na MAXA” z kiełbaską oraz z soczkiem pow. 20 osób:    28 zł

ZAPRASZAMY!

mailowy: lebork@zhp.pl

telefoniczny: 605 990 950

Informacje dodatkowe: Zajęcia programowe dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Prowadzone są przez przeszkoloną kadrę na atestowanym sprzęcie. Animatorzy to m.in. instruktorzy harcerscy, którzy współpracują z dziećmi oraz  z młodzieżą przez cały rok, dzięki temu posiadają duże doświadczenie.

Czwartek, 19 kwietnia 2018 godz. 14:22 | Hufiec Lębork | Odsłony: 120