Wielkanocna Zbiórka Kręgu

Kolejna planowa zbiórka kręgu seniorów” Dęby” odbyła się 3 kwietnia 2012 roku w harcówce komendy Hufca. Na zbiórkę stawiło się 20 członków kręgu. Byli nie wszyscy obecni, ale nie zabrakło na zbiórce seniorki z Sopot dh pwd. Domiceli Chmielewskiej, a z wielkim podziwem przyjęto obecność samarytanki Ireny Bartczak. Zbiórka miała charakter świąteczny i dlatego na stole nie zabrakło jajek malowanych w cebuli, szynki sałatką, baranków lukrowych, zajączków czekoladowych, ciast tradycyjnych na spotkania Wielkanocne.

Ponadto na zbiórce zatwierdzono regulamin pracy kręgu oraz omówiono bardzo ważne sprawy dotyczące Rajdu „ Rodło”, Złazu seniorów w Łodzi, Wczasów rehabilitacyjnych w Połczynie Zdroju, Wczasów w Zakopanem w Ośrodku harcerskim na Głodówce oraz biwakach kręgu w Ośrodku „ Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie. Następna zbiórka odbędzie się 5 czerwca 2012 roku o godzinie 16 w Domu Harcerza Hufca, o czym przypominamy wszystkim członkom kręgu.

Po omówieniu określonego każdego zadania druhna phm Grażyna Gałek ze swoją gitarą rozpoczynała śpiewy, a wtórowali jej wszyscy obecni na zbiórce. Zaszczycił nas swoją obecnością Komendant Hufca hm. Konrad Chmiel. Zbiórka zakończyła się tradycyjnym kręgiem z postanowieniem do następnego spotkania.

Autor: hm. Ryszard Wittlieb

Wtorek, 28 lipca 2015 godz. 09:27 | Hufiec Lębork | Odsłony: 406