Event Edukacyjno-Integracyjny

Event Edukacyjno-Integracyjny

Środa, 5 grudnia 2018 godz. 16:40 | Hufiec Lębork | 8

Serdecznie zapraszamy na wspólne wyjście do kina uczestników projektu wraz z rodziną!

Wszystko to w ramach projektu „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego".

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014- 2020

Biwak "Niepodległość jest w Nas"

Biwak "Niepodległość jest w Nas"

Wtorek, 13 listopada 2018 godz. 12:28 | Hufiec Lębork | 39

Hufiec ZHP Lębork świętuje 100-lecie odzyskania Niepodległości!

Ponad 120 harcerzy uczestniczyło w biwaku harcerskim „Niepodległość jest w Nas”.

Byliśmy na Przedstawieniu „Wspaniały Świat Disney on Ice” na Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie!

Wtorek, 13 listopada 2018 godz. 12:20 | Hufiec Lębork | 15

Pierwszy Event Edukacyjny Integracyjny za Nami w ramach projektu pn. „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego”.

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Środa, 24 października 2018 godz. 19:05 | Hufiec Lębork | 15

Komenda Hufca ZHP Lębork im. Polskich Olimpijczyków zaprasza na Zjazd Nadzwyczajny zwołany w celu wyboru delegata na Zjazd Chorągwi Gdańskiej, który odbędzie się 21 listopada 2018 r. (środa) o godzinie 17:00 w Komendzie Hufca ZHP Lębork przy ul. Armii Krajowej 13.

Start Hufca ZHP Lębork oraz Piknik Rodzinny "Otwieramy Horyzonty"

Start Hufca ZHP Lębork oraz Piknik Rodzinny "Otwieramy Horyzonty"

Poniedziałek, 24 września 2018 godz. 21:07 | Hufiec Lębork | 87

W poprzedni weekend odbył się Start Hufca ZHP Lębork oraz Piknik Rodzinny w ramach projektu pn. „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego”. Łącznie uczestniczyło 160 osób w obu przedsięwzięciach.

Najnowsze zdjęcia