Dzień Myśli Braterskiej 2020

W sobotę w okazji Dnia Myśli Braterskiej odbył się V Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Michałkowo – niepubliczna szkoła i przedszkole w Mostach. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Lębork Pan Witold Namyślak oraz Starosta Lęborski Pani Alicja Zajączkowska. Przegląd rozpoczęliśmy od występu grupy gitarowej, która w ramach projektu co każdą środę szlifowała swoje umiejętności nauki gry na gitarze. Następnie piosenki prezentowały na scenie gromady zuchowe, drużyny harcerskie, a na zakończenie soliści/solistki. W czasie eventu można było skorzystać ze ścianki zdjęciowej. Gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować te wydarzenie !